Katılmak İstediğiniz Kursu Seçin

Grup Kursları

Daha önce İngilizce bilmeyen öğrencilere günlük hayatlarında iletişim kurabilmelerini, yol tarif edebilmelerini ve e-posta arkadaşıyla iletişim kurabilmelerini sağlayacak dil bilgisi yapıları ve kelime bilgisi verilir. Avrupa Dil Çerçevesi (CEF) standardında A1 düzeyinden A2 düzeyi ortalarına getirir ve bu düzeylerde dört dil becerisini kazandırır (Okuma, Dinleme, Yazma, Konuşma). Temel yapıları öğrenen öğrencilere gerekli dil bilgisi yapılarının öğretildiği seviyedir. Bu seviyede öğrenci, daha güzel iletişim kurabilmekte ve daha rahat kendini ifade edebilmektedir. Avrupa Dil Çerçevesi (CEF) standardında A2 düzeyinden B1 düzeyi ortalarına getirir ve bu düzeylerde dört dil becerisini kazandırır. İngilizce temel dil bilgisi yapılarını ve en çok kullanılan kelimelerini öğrenen öğrenciler bu seviyede öğrendiklerini pekiştireceklerdir. İngilizceyi kullanmak bu seviyede daha rahat olacaktır. Avrupa Dil Çerçevesi (CEF) standardında B1 düzeyinden B2 düzeyi ortalarına getirir ve bu düzeylerde dört dil becerisini kazandırır.

  • A1 - A2
  • B1 - B2
Sign up online

Şirketler İçin

KURUMSAL PROJELERİMİZ İş İngilizcesi(Teknik / Sektöre özel İngilizce) Ulusal veya uluslararası kurumlarda çalışanlara yönelik hazırladığımız İş İngilizcesi programlarında amacımız, zaten konusunda yeterli uzmanlığa erişmiş profesyonellere çalıştıkları ortam / ülkelerle daha etkili iletişim kurabilmeleri, zamanı ve kaynakları daha ekonomik kullanabilme becerisi geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Özellikle, firmaların yönetim kadrosu, satın alma, pazarlama, ithalat-ihracat, lojistik vb. bölümlerinde yabancı dilin aktif ve doğru olarak kullanılması, sektör spesifik terminolojinin öğretildiği bu programlarımızda gerçek iş İngilizcesi ile hayatınıza ve kurumunuza farklı boyutlar katabileceksiniz. Kurumsal firmalara sunduğumuz bu program, Citi English kurumlarında veya talep halinde kendi mekanlarında, esnek ve çalışanlara uygun saat ve şartlarda verilebilmektedir.

Sign up online

Bireysel Dersler

AKADEMİK İNGİLİZCE Yabancı dilde belli bir alt yapısı bulunan, akademik ingilizce eğitimi almak isteyen, bir kurumda veya üniversitede çalışıp seviyesini tescil ettirmek veya uluslararası üniversitelerden kabul almayı hedefleyen kişilere sunduğumuz programlar arasında YDS, IELTS, TOEFL IBT, TOEIC, Hazırlık Atlama (Proficiency) kurslarımız bulunmaktadır.

Sign up online

Hemen Kayıt Olun...