Çocuklar ve Gençler için İngilizce

Çocuğunuz İngilizce konuşmayı öğrensin.

Çocuklar için tüm programlarımız, yine Oxford University Press yayınlarının Family and Friends ve English Plus serilerinin kitap, CD ve diğer materyalleri ile takip edilmekte olup derslerde okul müfredat programına da destek verilmektedir.
Her kurun sonunda bitirme sınavları yapılarak seviyelere uygun CITI English Yabancı Dil Sertifikası verilir.

Ödevlerini düzenli yapan ve dersleri aksatmayan öğrencilere, kuru geçemedikleri takdirde ücretsiz kur tekrarı hakkı verilmektedir. Mazeretli olarak derse katılamayan öğrencilere telafi dersleri verilmektedir. Bütün öğrenciler, ücretsiz konuşma sınıflarına katılarak çok sayıda pratik yapma imkânı bulurlar.

Yabancı dil öğretimi çocuğun ruhsal gelişimine fırsat verir ve çocuğun sosyalleşmesini sağlar. Bu dönem çocukları okul için de ideal bir hazırlık ve takviye sürecinden geçmiş olurlar. Dersler eğlenceli, iletişime dayalı, müzik, şarkı, oyunlarla sunulur.

Bir dil öğrenmek çocukların ve genç yetişkinlerin hem anadilde hem yabancı dilde düşünebilmesini sağlar. Kişisel gelişimine katkıda bulunarak ezbersiz ve motivasyonla öğrenmeyi gerçekleştirir. Okuldaki derslerine yardımcı olur, yabancı dilini pekiştirir, sınıf başarısını yükseltir, yazma –konuşma- anlama becerilerini geliştirir.

WhatsApp chat